Kontakt

HYDRAPRES zachęca do kontaktu.

HYDRAPRES MT Sp. z o.o. to profesjonalny producent pras hydraulicznych oraz innych urządzeń technologicznych. Projektowanie i budowa maszyn, jak również projektowanie i wykonawstwo linii oraz stanowisk technologicznych to elementy naszej działalności. Każde zlecenia realizujemy według wskazań i indywidualnych potrzeb Klientów. Możemy poszczycić się nowoczesnym i rozbudowanym parkiem maszynowym. Zapewniamy również diagnostykę i serwis pras hydraulicznych. Ponadto świadczymy usługi obróbki mechanicznej.

Jeżeli zainteresowała Cię oferta HYDRAPRES MT Sp. z o.o., nasza wykwalifikowana kadra chętnie odpowie na Twoje pytania i wyjaśni wszelkie wątpliwości. Zachęcamy do kontaktu. Czekamy na e-mail lub telefon. Serdecznie zapraszamy do współpracy.


HYDRAPRES MT Sp. z o.o.
ul. Nakielska 53, 85-347 Bydgoszcz


tel.: +48 52 581 47 06
tel.: +48 52 346 35 26
e-mail: biuro@hydrapresmt.pl

NIP: 554-273-65-10
KRS: 00000280017

Kapitał zakładowy: 800.000,00 PLN
w całości opłacony

Zarząd

Zbigniew Kuliński

Prezes Zarządu
+48 52 581 47 06
zbigniew.kulinski@hydrapresmt.pl

Dział handlowy

Aleksander Kaczmarek

Dyrektor ds. Handlu i Marketingu
+48 (52) 581 47 06 wew. 21
+48 660 716 239
aleksander.kaczmarek@hydrapresmt.pl

Grzegorz Kaczmarek
Specjalista ds. techniczno-handlowych
+48 (52) 581 47 06 wew. 27
+48 664 026 600
grzegorz.kaczmarek@hydrapresmt.pl

Dział produkcji

Jerzy Walewski

Specjalista ds. Produkcji - Prokurent
+48 (52) 581 47 06 wew. 25 /
+48 668 215 466
jerzy.walewski@hydrapresmt.pl

Ryszard Czarny
Specjalista ds. techniczno-produkcyjnych
+48 (52) 581 47 06 wew. 25 /
+48 515 145 395
ryszard.czarny@hydrapresmt.pl
Dział zaopatrzenia

Damian Muchewicz
Kierownik Logistyki
+48 (52) 581 47 06 wew. 23 /
+48 664 036 112
damian.muchewicz@hydrapresmt.pl

Irena Koczorska
+48 (52) 581 47 06 wew. 22 /
+48 606 990 830
irena.koczorska@hydrapresmt.pl

Księgowość
Olga Kulińska

+48 (52) 581 47 06
olga.kulinska@hydrapresmt.pl